Vchodové dveře

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře jsou určeny k ochraně vašeho bytu. Již jejich přítomnost může odradit potenciální zloděje a zabránit násilnému vniknutí. Vchodové bezpečnostní dveře dodáváme v bezpečnostní třídě RC2 nebo RC3 a v různých variantách provedení. Dveře jsou již opatřeny Klima II nebo Klima III úpravou, která zabrání nežádoucím průhybům.

Bezpečnostní dveře RC2 a RC3 jsou vždy plným křídlem tvořeným z plné desky na bázi dřeva opláštěné deskami s povrchem: laminát, laminát plus, laminát real, lakované PU nebo dýha forte - silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub, případně odolný HPL laminát. Slouží zároveň i jako protipožární dveře s požární odolností EI/EW 30.

Dveře jsou opatřeny zámkem FAB X57 se 3 aktivními prvky, 3 závěsy a dvěma (RC2), respektive třemi (RC3) pasivními prvky proti vysazení a vylomení. Dále musí být opatřeny bezpečnostním kováním a vložkou do zámku bezpečnostní třídy minimálně RC2, respektive RC3 a osazeny do vhodné kovové zárubně. Je možné k nim instalovat práh, případně prahovou lištu. Vrtání otvorů do dveřního křídla, aniž by se narušila jejich konstrukce a snížila deklarovaná ochrana, je možné pouze pro kukátko, případně pro další, výrobcem dveří odsouhlasené, bezpečnostní prvky.

 

 

K bezpečnostním dveřím standardně nabízíme tyto komponenty:

Bezpečnostní ocelová zazdívací nebo skládaná zárubeň o tl. příčky 100 nebo 150 mm.  Ostatní rozměry jsou možné a budou naceněny individuálně.
Bezpečnostní kování třídy RC3 FAB BK 325
Základní bezpečnostní vložka třídy RC3
Dveřní kukátko chrom, mosaz, nikl, bronz s krytkou
Podložka pod kukátko (chrom, mosaz, bronz)
Dveřní práh (tloušťka 20mm, šířka 100mm) provedení buk a dub
Dveřní samozavírač: Typ Geze vč. ramínka, bez aretace.

 

 

   
          

Ceník:

Kovové zárubně pro vstupní interiérové dveře: