Plovoucí podlahy

Plovoucí podlaha je druh podlahy, která obsahuje ve své struktuře zvukově-izolační vrstvu. Tato podlaha se využívá především v bytech, rodinných domech, tedy obecně v bytových prostorách. Ale také kvůli svým dobrým vlastnostem se využívá ve veřejných prostorech.

Níže naleznete všechny naše plovoucí podlahy.

Laminátová plovoucí podlaha

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové podlahy vynikají svojí vysokou odolností a naopak snadnou údržbou. Jejich výhodou je, že jsou levnější alternativou k podlahám ze skutečného dřeva.

Výrobce a vzory: Laminátové podlahy Egger 2015-17

Více informací | Chci tuto podlahu!

Korková plovoucí podlaha

Korkové plovoucí podlahy

Teplá, měkká, voděodolná a alergenní. Korkové podlahy kvůli měkkosti jsou pružné a hodí se při zdravotních problémech – pateří, kyčlemi či koleny.

Korkové podlahy jsou designové velmi zajímavé.

Výrobce a vzory: Korková podlaha Egger Laneo

Více informací | Chci tuto podlahu!

Linoleová plovoucí podlaha

Linoleové podlahy jsou tvořeny především z přírodních surovin (oproti často zaměňovaných podlah z PVC) – nejčastěji oleje lisovaného. Linoleové plovoucí podlahy jsou od přírody antibakteriální – hodí se pro alergiky, tepelně a zvukově izolační.

Výrobce a vzory:

Více informací | Chci tuto podlahu!

Dýhované plovoucí podlahy

Dýhované podlahy jsou výrobkem mezi laminátovými a dřevěnými masivními podlahy. Vrchní vrstva je tvořena pravým dřevem – luxusnost dřeva a tepla a také má odolnost proti poškrábání, trvanlivost a snadnou údržbu jako laminátové podlahy. Mají také samozřejmě odolnosti vůči vodě (HDF panely).

Tato podlaha se hodí do bytových interiérů, ale také do méně namáhavých komerčních prostorů.

U nás najdete:

Více informací | Chci tuto podlahu!

 

Chcete se poradit a zjistit, kolik by stála vaše podlaha?