Podlahy

Hledáte novou podlahu? A víte již jakou – plovoucí podlahu, parkety či třeba podlahu z dřevěných palubek? U nás si vyberete!

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy Plovoucí podlaha je druh podlahy, která obsahuje ve své struktuře zvukově-izolační vrstvu. Tato podlaha se využívá především v bytech, rodinných domech, tedy obecně v bytových prostorách. Ale také kvůli svým dobrým vlastnostem se využívá ve veřejných prostorech.

Využijte také našich služeb jako pokládka podlah, renovace podlah, údržba a čistění podlah.

Více o plovoucích podlahách

Kategorie: Dýhované plovoucí podlahy, Linoleová plovoucí podlaha, Korková plovoucí podlaha, Laminátová plovoucí podlaha

Parkety

Podlahy z parket Nejsme jen prodejcem parket

Parkety jsou většinou vyráběny z tvrdších dřevin jako dub, jasan nebo ořech. Z toho vyplývá, že parketa je vlastně kusem opracovaného dřeva.

Parkety můžeme rozdělit podle materiálu, podle vzorů a podle počtu vrstev.

Parkety také renovujeme (rekonstruujeme),  nabízí pokládku parkety, ale také ostatních podlah, čistění a leštění parket a samozřejmostí je také příslušenství k parketám. Poskytujeme komplexní služby.

Více o parketách

Kategorie: Dubové parkety, Euro parkety, Mozaikové parkety, Jednovrstvé parketyDvouvrstvé parkety, Třívrstvé parkety

Dřevěné podlahy

s_big_330 (1)Dřevěné krytiny u nás naleznete v prkenných, ale i také v parketových provedení.

Více o dřevěných podlahách

PVC podlahy a vinylové podlahy

Vinylové podlahy – neboli také nazývané modernější a kvalitnější PVC podlahy (umělý materiál – měkčené PVC  – polyvinylchlorid). Vinylové podlahy nebo tedy také měkčené PVC podlahy se skládají z více různorodých vrstev.

Linoleum (lino)

Linoleum neboli také zkráceně lino je na rozdíl od PVC podlah vyrobené z obnovitelných zdrojů – jako je lněný olej, borovicová kalafuna, dřevitá moučka, korkový prachy a z minerálních plniv (jako je uhličitan vápenatý). Často je právě zaměňováno s PVC, akorát o proti PVC je měkčí, tlustější a připomíná více gumu.