Luxusní vinylová podlaha (cena podlahy a pokládky)

Situace

Sleva na pokládku

35 % sleva pokud koupíte podlahu u nás!
Proč zvolit právě nás?

Cena následující kalkulace je orientační pro realizaci luxusní vinylové podlahy v pokoji, jehož rozměry v tomto případě činí 27 m2. Zákazník zvolil podlahu v podobě krytiny PŘÍRODNÍ DUB s tmavším dekorem, který se vyznačuje hezkou kresbou a od dřevěné podlahy je prakticky nerozeznatelný. Proto představuje luxusní podlahovou krytinu, která bude v každé místnosti působit pravým a nefalšovaný originálem.

V této barevné podobě jde o velmi oblíbený dekornaší nabídky. Povrch krytiny je jemně kartáčován, což krytině dodá punc originality a luxusu. Pro tento případ jsme zvolili matový povrch a větší rozměr formátu (204x1326 mm) s výškou 5 mm, který působí v interiéru velmi přirozeně, často se neopakuje a má vliv na optické vnímání. Podlaha bude položená jako zátěžová k běžnému komerčnímu užití.

luxusní vinyl 1
Vinylová dubová podlaha s ohledem na vysokou kvalitu

Pokládku luxusní vinylové podlahy lze provést standardním způsobem s umístěním parotěsné zábrany, která zamezuje unikání vlhkosti z podkladu do laminátové podlahy. Má-li klient zájem, můžeme do podlahy vložit také speciální protihlukovou podložku, jež může sloužit také k vyrovnání podlahy.

Tuto podlahu však lze položit také celoplošným lepením s opakovanou penetrací. Součástí dodávky jsou i obvodové lišty s vinylovým povrchem, které působí vizuálně přitažlivým dojmem, jsou vyšší a ideální pro vytírání v celkové délce 23 metrů.

Výsledek

Protože byl podklad podlahy v pořádku, nebylo proto potřeba účtovat žádné dodatečné náklady. Cena realizace v tomto případě činí 31 252 (bez DPH) – viz ceník prací níže.

Jestliže ale chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím tento formulář, na základě kterého vás budou kontaktovat zástupci firmy BP Parket, kteří pro vás vytvoří individuální cenovou nabídku.

Ceny materiálu prací při pokládce vinylové podlahy pro pokoj 27 m2*

Podlahová krytina - přírodní dub, - 725 Kč/m2 = 19 575 Kč
Pokládka vinylové podlahy - 160 Kč/m2 = 4 320 Kč
Provedení prořezu (cca 2 m2) - 1 450 Kč
Obvodové lišty v celkové délce 23 b. m.  - (97 Kč/m) = 2 231,-
Montáž obvodových lišt v celkové délce 23 m - (55 Kč/m) = 1 265,-
Lepidlo na celoplošné lepení - (90 Kč/m2) = 2 231,-
Doprava a přesun hmot po Praze - 180 Kč/den
Přesun materiálu do bytu - ZDARMA
CELKOVÁ CENA PODLAHY S POKLÁDKOU: 31 252 Kč
*ceny nezahrnují DPH

Může Vás zajímat:

Chcete kalkulaci ceny jiného typu podlahy?

Chcete se poradit a zjistit, kolik by stála vaše podlaha?

luxusní vinyl 1luxusní vinyl 2