Luxusní dřevěná podlaha (cena podlahy a pokládky)

Situace

Sleva na pokládku

4 % do 50 m²
6 % do 100 m²
Vyšší sleva na domluvě
Proč zvolit právě nás?

Cena následující kalkulace je orientační pro realizaci luxusní masivní podlahy ve větším a světlejším pokoji, jehož rozměry v tomto případě činí přesně 25 metrů. Zákazník zvolil podlahu v podobě krytiny DUB NATUR (kouřový), který se vyznačuje svou čistotou a absencí nevzhledných suků. Proto představuje luxusní podlahovou krytinu, která bude v každé místnost pravým a nefalšovaný originálem.

V této barevné podobě jde také o nejžádanější dekornaší nabídky. Kolorovat ho můžete jednoduše olejem v bílé anebo šedé barvě. Nutná je samozřejmě i tepelná úprava pro stálost barvy dřeviny.

masivní luxusní
Masivní dubová podlaha s ohledem na nejvyšší kvalitu

Povrch krytiny bude katrován. Katrování představuje vytvoření příčných šrámů na povrchu dřeva, což udělá z podlahy luxusní a neobvyklou záležitost. Pro větší a světlejší pokoj jsme zvolili větší formát (220 milimetrů) krytiny, který je pro oko přirozenější a opticky neovlivňuje už tak poměrně velkou místnost.

Pokládku provedeme celoplošným lepením s následnou penetrací. Součástí dodávky jsou i obvodové a přechodové lišty v celkové délce 22 metrů.

Výsledek

Protože byl podklad podlahy v pořádku, nebylo proto potřeba účtovat žádné dodatečné náklady. Cena realizace v tomto případě činí 59 380 Kč (bez DPH) – viz ceník prací níže.

Jestliže ale chcete znát přesnou cenu, vyplňte prosím tento formulář, na základě kterého vás budou kontaktovat zástupci firmy BP Parket, kteří pro vás vytvoří individuální cenovou nabídku.

Ceny materiálu a prací při pokládce luxusní masivní podlahy do pokoje 25 metrů a výše*

Podlahová krytina – Dub Natur (kouřový), formát 220 mm – 1 800 Kč/metr = 45 000 Kč
Pokládka celoplošným lepením – 400 Kč/m = 10 000 Kč
Penetrace pokládky – 30 Kč/m = 750 Kč
Obvodové a přechodové lišty (22 m) – 110Kč/m + montáž 55 Kč/m = 3633,-
CELKOVÁ CENA PODLAHY S POKLÁDKOU: 59 380 Kč
*ceny nezahrnují DPH

Může Vás zajímat:

Chcete se poradit a zjistit, kolik by stála vaše podlaha?

masivní luxusnímasivní luxusní 2