Dveře interiérové a bezpečnostní

Dobrý den, Společnosti CAG s.r.o. je tradiční český výrobce interiérových dveří. Na trhu je již více jak 22 let a při výrobě klade důraz na kvalitní práci. Velkou výhodou jsou krátké dodací lhůty již od 12-ti pracovních dní podle modelu dveří a vysoká flexibilita výroby v rámci široké nabídky designů i dekorů dveří včetně oblíbených laminátů Reliéf (3D povrch) a Real se synchronizovanou strukturou. Dveřní pláště firmě CAG dodává firma EGGER, je tedy možné dobře kombinovat k vybranému dekoru dveří také nábytek. Firma disponuje vlastní lakovnou a tónovacím centrem, které umožňuje namíchat lakování dveří a zárubní do všech odstínů základního vzorníku RAL. Používá se výhradně provedení laku v PU (polyuretan). Firma CAG je dlouholetým výrobcem speciálních dveří – nabízí dveře bezpečnostní protipožární ve třídě BT2 a BT3 s atestem NBÚ, protipožární EI/EW30 (včetně prosklených), kouřotěsné a protihlukové. Samozřejmostí je výroba atypických řešení za mírné příplatky a v krátkých dodacích termínech. Všechny modely dveří a zárubní nabízí v kompletu ve výšce 210 cm bez příplatku. Kromě standardního sortimentu se specializuje i na výrobky pro atypické prostory jako dveře se šikminou, posuvné dveře do pouzdra i po zdi, stěny s nadsvětlíkem nebo bočním světlíkem a podobně. Pro nízkoenergetické a pasivní stavby vyrábí také zajímavou zárubeň FABI S s provětráváním, která je určena pro prostory s nárokem na proudění vzduchu a je chráněna průmyslovým vzorem.
V naší vzorkové prodejně s interiérovými ​​dveřmi  Vám nabízíme široký sortiment interiérových dveří, zárubní, průchozí zárubně, dřevo/skleněné dveře a celoskleněné dveře, levné dveře a dveře s pravou dřevěnou dýhou.
Vyrobíme vždy dveře podle vašeho požadavku/přání, včetně atypických rozměrů dveří. Můžeme vám nabídnout z více než 150 různých druhů a kombinací, včetně dveří vašich snů. Náš sortiment doplňují vstupní bezpečnostní a protipožární bytové dveře RC2/RC3, posuvné dveře po zdi/do pouzdra, zvukotěsné dveře a nedílnou součástí dodávek je velký výběr kování dveří.
Určitě se vždy najde něco pro váš rodinný rozpočet. Náš sortiment začíná levnými dveřmi CPL s povrchem ve vzhledu dřeva, pokračuje dveřmi lakovanými(možno dle RAL) nebo nabízíme dveře v klasickém stylu s pravou dubovou dýhou, včetně výrobků na zakázku pro každou oblast použití. Dveře pro šikmé stropy nebo dvoukřídlé dveře. Samozřejmostí je i kompletní certifikovaná odborná montáž.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře jsou určeny k ochraně vašeho bytu. Již jejich přítomnost může odradit potenciální zloděje a zabránit násilnému vniknutí. Vchodové bezpečnostní dveře dodáváme v bezpečnostní třídě RC2 nebo RC3 a v různých variantách provedení. Dveře jsou již opatřeny Klima II nebo Klima III úpravou, která zabrání nežádoucím průhybům.

Bezpečnostní dveře RC2 a RC3 jsou vždy plným křídlem tvořeným z plné desky na bázi dřeva opláštěné deskami s povrchem: laminát, laminát plus, laminát real, lakované PU nebo dýha forte - silnostěnná sukatá kartáčovaná dýha v dřevině dub, případně odolný HPL laminát. Slouží zároveň i jako protipožární dveře s požární odolností EI/EW 30.

Dveře jsou opatřeny zámkem FAB X57 se 3 aktivními prvky, 3 závěsy a dvěma (RC2), respektive třemi (RC3) pasivními prvky proti vysazení a vylomení. Dále musí být opatřeny bezpečnostním kováním a vložkou do zámku bezpečnostní třídy minimálně RC2, respektive RC3 a osazeny do vhodné kovové zárubně. Je možné k nim instalovat práh, případně prahovou lištu. Vrtání otvorů do dveřního křídla, aniž by se narušila jejich konstrukce a snížila deklarovaná ochrana, je možné pouze pro kukátko, případně pro další, výrobcem dveří odsouhlasené, bezpečnostní prvky.

 

 

K bezpečnostním dveřím standardně nabízíme tyto komponenty:

Bezpečnostní ocelová zazdívací nebo skládaná zárubeň o tl. příčky 100 nebo 150 mm.  Ostatní rozměry jsou možné a budou naceněny individuálně.
Bezpečnostní kování třídy RC3 FAB BK 325
Základní bezpečnostní vložka třídy RC3
Dveřní kukátko chrom, mosaz, nikl, bronz s krytkou
Podložka pod kukátko (chrom, mosaz, bronz)
Dveřní práh (tloušťka 20mm, šířka 100mm) provedení buk a dub
Dveřní samozavírač: Typ Geze vč. ramínka, bez aretace.

 

 

Ceník:

« z 2 »